prečo poliboy bio

Prírodné čistiace prostriedky

Poliboy Bio čističe sú prvé bio čističe na podlahy, kúpeľne, kuchyne a nábytok, ktoré čistia a chránia výhradne prírodnou cestou na základe rastlinných zložiek. Rastlinné tenzidy čistí dôkladne, prírodné oleje sa starajú o povrchové plochy - tým zostáva trvalo zachovaná prírodná krása povrchových plôch. BIO čističe majú rovnakú čistiacu silu ako ostatné Poliboy čistiace prostriedky. Výrobky sú ponúkané v 375 ml fľašiach s mechanickým rozprašovačom na okamžitú aplikáciu.

Ochrana životného prostredia

Poliboy BIO čističe sú zo 100% prírodných pôsobiacich látok a zo 100% odbúrateľných tenzidov. Rastlinné tenzidy majú pozitívny vplyv na bilanciu CO2 v životnom prostredí. Mechanický rozprašovač nahrádza aerosóly, ktoré sú škodlivé k životnému prostrediu. Prírodné čističe Poliboy majú neutrálne pH a sú obzvlášť jemné k pokožke. Nepoužitie syntetických rozpúšťadiel, farieb a vonných látok je istotou pre Vás, Vašu rodinu a životné prostredie. 

Prednosti výrobkov Poliboy BIO

Všetky zložky sú prírodného pôvodu: len rastlinné a minerálne látky podľa smerníc Spolkového zväzu nemeckých priemyselných a obchodných podnikov. Všetky tenzidy sú prírodného pôvodu, pri výrobe dochádza k minimálnemu zaťaženiu životného prostredia. Zložky sú 100% odbúrateľné. Firma Poliboy získala certifikát ECO-CONTROL na prípravky Poliboy BIO. Jednotlivé výrobky značky Poliboy disponujú od roku 2017 označením Nature Care Product. 

Certifikáty výrobkov Poliboy BIO

Firma Poliboy získala pre svoje BIO výrobky certifikát ECO CONTROL, ktorý zaručuje jednoznačnú nezávadnosť pre životné prostredie. Zároveň tieto BIO výrobky disponujú označením NATURE CARE Product, ktorý je zameraný na prírodu a zaručuje šetrnosť prípravku k životnému prostrediu. Všetky výrobky Poliboy spĺňajú kritérium udržateľnosti na ekonomické, ekologické úrovni a na úrovni sociálneho rokovaní.